Presbiter

A gyülekezetnek születésem óta tagja vagyok. Itt kereszteltek, itt konfirmáltam és itt kötöttem házasságot.

Több mint 30 éve vagyok presbiter és 20 évig tagja majd vezetője voltam a Rendezvényszervező Bizottságnak. Alapító tagja vagyok a mai szenior bibliaórának és az 1989-ben alakult énekkarnak.

Édesapámmal szerveztük az első hegyvidéki biciklitúrákat, gyalogtúrákat és a nyári, akarattyai hétvégéket.

Két felnőtt lányom van, akik jelenleg nem Budapesten élnek, de még mindig ezt a gyülekezetet tartják otthonuknak. Judit lányom és férje Gábor itt kötöttek házasságot és jelenleg is gyülekezetünk egyházfenntartói járulékot fizető tagjai.

Kertészmérnökként és mérnöktanárként enyhén sérült fiatalokat tanítok, nevelek egy szakképző iskolában.

Továbbra is szeretnék gyülekezetünknek és újbóli megválasztásom esetén a presbitériumnak is hasznos tagja lenni.