Presbiter - Felügyelő

Végzettségemet tekintve villamosmérnök vagyok, de a diploma megszerzése óta az informatika területén dolgozom, jelenleg egy magyar informatikai cégnél, mint projektmenedzser.

1973-ban születtem, és keresztelésem óta itt élek a gyülekezetben. 1986-ban konfirmáltam, ezt követően kapcsolódtam be a gyülekezet ifjúsági életébe, ahol később hosszabb ideig vezetőként is szolgáltam.

Családommal rendszeres látogatói vagyunk a gyülekezeti alkalmaknak, az elmúlt évek során a téli családos hétvégék, valamint a nyári kerékpártúrák szervezésében vettem részt. 1997 óta vagyok presbiter, 2012 óta pedig másodfelügyelő.

Felügyelői megválasztásom esetén azon leszek, hogy a legjobb képességeim szerint támogassam lelkészeink, gyülekezeti munkatársaink, és az újonnan felálló presbitérium munkáját, segítsem a gyülekezet közösségének építését, valamint a stabil pénzügyi helyzetének fenntartását.