Presbiter

Ifjabb Vidovszky István vagyok, három gyermek édesapja építészmérnök. Az elmúlt hat évben harmadik presbiteri ciklusomat töltöttem a gyülekezet bizalmából. Gyermekkorom óta járok Hegyvidékre, itt voltam hittanos, itt konfirmáltam, később Bogdányi Gábort segítve itt volt alkalmam részt venni a gyülekezeti ifjúsági munka szervezésében, amivel egyidejűleg Irsay-Nagy Dénes vezetése idején a gyülekezet Budahegyvidéki Református Egyházközséggel közös cserkészcsapatának voltam évekig csapatparancsnok-helyettese.

Egyetemi hallgató koromban tagja voltam a jelenlegi templomunk építéséért felelős Templomépítési Bizottságnak, majd Borókay Zsófiával alapítója voltam a sok évig a gyülekezeti központban működő Teremtés Galériának.

Az utóbbi években, a gyülekezeti központ fenntartásával kapcsolatos műszaki bizottsági munkában és az évente szervezett, többnyire Révfülöpön tartott Gyülekezeti Konferencia szervezésével kapcsolatos feladatokban volt alkalmam részt venni. Amennyiben továbbra is bizalmat kapok a gyülekezettől, ezt a tevékenységet szeretném folytatni.