Havi rendszerességgel csütörtök estéként a senior ifjúság tartja alkalmait.

A csütörtöki órások csoportját dr. Müller Miklós, gyülekezetünk egykori felügyelője hívta életre még évtizedekkel ezelőtt. Az akkori ifjúsági csoport mára már felnőtt bibliaórai közösséggé nőtte ki magát. A program a résztvevők javaslatai alapján minden szeptemberben elkészül az egész tanévre. Alkalmaik házaknál kerülnek megtartásra, melyeken "külsős" előadók-, de a kör tagjai vagy a gyülekezet lelkészei, lelkészjelöltjei is szolgálnak. Minden hónap második csütörtökjén találkoznak a részvevők a kör egyik tagjának az otthonában. További információt a gyülekezet lelkészeitől, vagy a kör szervezőjétől, Bakosné Kenessey Erzsébettől lehet kapni! Nagy szeretettel várnunk minden érdeklőt ezekre az együttlétekre!